Rybolov na Orlici

Rybolov na Orlici

Ohodnotit tuto položku
(10 hlasů)


revirŘeka Divoká Orlice v Kostelci nad Orlicí nabízí ideální podmínky pro říční rybolov. Jedná se o mimopstruhový revír parmového pásma, s bohatým zastoupením ryb původních říčních druhů i druhů vysazených za účelem sportovního rybolovu.

Vyskytuje se zde například ostroretka stěhovavá, která zde dosahuje trofejních rozměrů, jelec tloušť, jelec proudník, úhoř říční a mník jednovousý. Každoročně je vysazován kapr obecný, lín obecný, pstruh duhový a pstruh potoční.

ostroretka -stehovavajelec-tloustjelec-proudnikuhor-ricnimnik- jednovousykapr-obecnylin-obecnypstruh-duhovypstruh-potocny

V mělčích proudných úsecích řeky je možnost muškaření, v klidné partii nad jezem naopak úsek pro příznivce položené. Součástí revíru je i náhon, na kterém se dá lovit přímo z prostoru kempu a díky hojnosti bílých ryb je vhodný pro rybolov mládeže pod dohledem rodičů. Autokemp Orlice v Kostelci nad Orlicí je tak vhodným místem pro aktivní rybářskou dovolenou, jak pro znalce oboru tak pro nováčky, kteří teprve nabírají zkušenosti.

Rybolov na Orlici - 5.0 out of 5 based on 10 votes

karavanAUTOKEMP ORLICE
  PO - NE 09:00 - 23:00

             REZERVACE 737 406 741

               V Lukách, 517 41 Kostelec nad Orlicí

SLEVY PRO ROK 2018 


10% sleva na půjčení vodáckého materiálu
10%  věrnostní sleva na ubytování v kempu
10% sleva na ubytování na den, kdy si půjčíte z naší půjčovny Loďky Orlice lodě

Slevy na půjčovnu lodí se nesčítají. Vždy vám poradíme s nejvyhodnější alternativou.

rybarske zavody kostelec n o

cvoksport